Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

nu
nu
7 17.07.2017 08:24:37

Kakšna MOJSTROVINA Gorana Brkića! Olimpija dolg strelski post prekinila na preprosto enkraten način (video)

Olimpija je v novo sezono PLTS krenila z zmago, eden od junakov zmajev pa je bil tudi novinec Goran Brkić.

Po 363 minutah so nogometaši Olimpije le dosegli gol, ta pa je bil nič drugega kot čisto prava MOJSTROVINA. Ko je bil rezultate tekme s Celjem v prvem krogu PLTS še 0:0, so si Ljubljančani v 42. minuti priigrali prosti strel z okrog 25 metrov. Odgovornost je v svoje roke prevzel Goran Brkić, novinec med zeleno-belimi pa bi svoje delo težko opravil bolje.

Nogometaš iz Srbije, ki je pred tem igral v Bosni in Hercegovini, je svoje delo opravil dejansko popolno. Po žogi je udaril tako dobro, da je ni mogel zaustaviti niti celjski živi zid niti vratar Matjaž Rozman. Ni kaj, gol, ki je vreden večkratnega ogleda!