Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

4 28.04.2024 12:23:04

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, vsi so se prijeli za glavo! (video)

Mariborčani so na tekmi z Domžalami le remizirali, tekma se je končala z 1:1.

Maribor je v Domžale prišel z nizom 11 tekem brez poraza in bil v vlogi favorita proti ekipi Mateja Podlogarja, ki pa si je samozavest dvignila s slavjem v Celju v prejšnjem krogu. Tretjeuvrščeni Štajerci so v prvem polčasu upravičili vlogo favorita, dosegli so sicer zgolj zadetek, lahko pa bi jih precej več. V drugem pa so številne neizkoriščene priložnosti gostov kaznovali domači z izenačujočim zadetkom ter osvojili točko, ki jim je tudi teoretično zagotovila obstanek v ligi.

Najbolj odmeva zgrešena priložnost Hilala Soudanija, ki je imel v 67. minuti tekme pri vodstvu vijoličastih z 1:0 neoviran strel proti vratom Domžalčanov, a je žogo poslal visoko proti tribunam in se le prijel za glavo. Na drugi strani pa so Domžalčani izkoristili številne zgrešene priložnosti Maribora in v 79. minuti zadeli za izenačenje.

Soudanijevo zgrešeno priložnost si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 3:25 naprej.