Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

novak djokovic Ekipa24.si

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

0 29.01.2015 20:12:07

Klinsmann še vedno obvlada (video)

Nekdanji odlični nemški napadalec zdaj pa selektor ameriške reprezentance Jürgen Klinsmann je na prijateljski tekmi med ZDA in Čilom dokazal, da še vedno obvlada.

Američani so prijateljsko tekmo na gostovanju v Čilu sicer izgubili z 2:3, potem ko so dvakrat vodili. Najprej je Klinsmanna razveselil Shea, ki je zadel za 1:0, potem je po izenačenju Gutierreza v polno meril Altidore, v drugem polčasu pa je Čilu z dvema zadetkoma Gonzaleza uspel popoln preobrat.

Vse glavne akterje obračuna pa je v 58. minuti zasenčil ameriški selektor. Klinsmann je stal ob robu igrišča, ko sta proti njemu naenkrat poleteli kar dve žogi. Nemec je na eleganten način s peto obe poslal na igrišče in si prislužil aplavze s tribun.

Potezo nekdanjega nemškega reprezentanta si poglejte v priloženem videoposnetku.