Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

pp
pp
0 09.10.2015 11:51:19

Slaba novica za Argentino: ob porazu še poškodba Agüera

Nogometaši Argentine so južnoameriške kvalifikacije za nastop na svetovnem prvenstvu začeli s porazom, ki pa ni edini boleč udarec. Že v prvem polčasu se je poškodoval napadalec Sergio Agüero.

Kvalifikacije se za Argentino niso začele najbolje. Pred domačimi navijači so morali priznati premoč Ekvadorju, ki je bil boljši z 2:0. To je bil prvi poraz Argentine pred domačimi navijači v zadnjih šestih letih. Selektorja Gerarda Martina pa je glava dodatno začela boleti v prvem polčasu, ko je izgubil prvega napadalca Sergia Agüera. Ta si je poškodoval tetivo in ne bo mogel pomagati na naslednji tekmi proti Paragvaju prihodnji teden.

''Agüero je imel težave že na zadnji tekmi v klubskem dresu, ko je odigral 65 minut. Zadnji teden smo ga imeli pod drobnogledom, težav ni imel, na žalost, pa je prišlo do nove poškodbe,'' je po tekmi dejal Martino.

Agüero je pred prihodom na reprezentančni zbor zablestel v angleškem prvenstvu, ko je proti Newcastlu dosegel pet golov.