Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Poročni dan pri Prevcih: Cene in Julija postala ...

gv
gv
0 30.05.2016 11:46:13

Spahić na prijateljski tekmi s Španijo delil zaušnice (video)

Na prijateljski tekmi med Bosno in Hercegovino ter Španijo ni bilo nič kaj prijateljsko vzdušje.

V tem pogledu je prednjačil predvsem branilec Hamburga Emir Spahić, ki je zaradi nešportne poteze ob koncu prvega polčasa prejel rdeči karton.

V Dubrovniku rojeni 35-letni veteran se je najprej spravil nad člana Chelseaja Cesarja Azpilicueto, nato je pa zraven pritekel še kapetan španske reprezentance Cesc Fabregas. Spahić je prisolil zaušnico tudi drugemu nogometašu Chelseaja, kar je bilo za pot v slačilnico.

Spahić je bil edini strelec zadetka za Bosno in Hercegovino, na koncu pa se je Španija veselila zmage s 3:1. V prvem polčasu se je med strelce dvakrat vpisal Nolito, v 95. minuti pa je končnih 3:1 postavil Pedro.

Značke: spahić, nogomet, bih