Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

MasterChef: Kje je sodnik Luka Jezeršek?

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 31.05.2016 18:17:55

Varovanci Primoža Glihe tokrat slabši od Azerbajdžana

V Ajdovščini so se na prijateljski tekmi mladih reprezentanc veselili gostje.

Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je v Ajdovščini izgubila drugo prijateljsko tekem z Azerbajdžanom. Izid je bil 2:1 (2:1) v korist Azerbajdžana. Slovenija je na prvi tekmi, ta je bila na sporedu v soboto v Novi Gorici, Azerbajdžan premagala visoko s 4:1 (1:0).

V deseti minuti so na zelenici ajdovskega Mestnega stadiona prvi povedli Azerbajdžanci, ko je bil uspešen Rahil Mamadov, ki je izkoristil hudo napako v obrambi domačih. V 23. minuti je Leo Štulac, ki je zadel tudi na prvi tekmi, izid poravnal. Tik pred iztekom prvega polčasa so spet nekaj več znanja pokazali gostje, v 45. minuti je končni izid postavil Elan Abduljajev. Slovenija je zaigrala v naslednji postavi: Velić, Gasser (od 46. Andrejašič), Krefl, Bajrić, Gorenc Stankovič, Ejup (od 62. Kastrevec), Štulac (od 84. Humar), Benedičič (od 46. Krivičić), Kavčič, Kostanjšek (od 46. Lotrič), Ožbolt (od 82. Mlakar).

Varovance selektorja Primoža Glihe septembra in oktobra čaka zaključek kvalifikacij za evropsko prvenstvo, obračuna z Azerbajdžanom pa sta služila tudi kot priprava na tekme z Irsko, Litvo in Srbijo, proti katerim bodo Slovenci lovili potrditev drugega mesta skupine 2, ki ga slovenska reprezentanca zaseda po sedmih odigranih tekmah.