gv
0 23.02.2017 15:26:41

San Marino ali Andora? Po 4515 dneh so se veselili ... (video)

Urok je prekinjen! No vsaj za eno od reprezentanc iz Andore in San Marina.

V sredo je bila na sporedu reprezentančna prijateljska tekma, v kateri sta se pomerili reprezentanci Andore in San Marina. Omenjeni izbrani vrsti nista slavili že vse od leta 2004. San Marino je 28. aprila 2004 na prijateljski tekmi premagal Liechtenstein, Andora pa se je zadnje zmage veselila 13. oktobra taistega leta 2004 na kvalifikacijskem srečanju z Makedonijo.

Kot že rečeno, pa je Andora v sredo le prekinila urok, saj je v San Marinu premagala gostitelje z 2:0. Za zmago sta poskrbela Lima in Martinez, prvi je bil v 28. minuti uspešen z enajstemtrovke, drugi pa je domačo mrežo zatresel v 66. minuti.

Andora je tako slavila po 4515 dnevih oziroma po 86 tekmah brez zmage, med tem ko se bo niz Sanmarincev očitno še nadaljeval. Zdaj so pri 75 zaporedni tekmi brez zmage ...

Značke: andora, san-marino