Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

rb
0 23.02.2015 09:44:41

Velikonja znova nogometno živ

vszi
Primorski napadalec se je veselil drugega gola v belgijski prvoligaški druščini.

Etien Velikonja po selitvi v Lierse, kjer ima status posojenega igralca Cardiffa, znova živi. Nogometno seveda. Vrnil se je v tekmovalni ritem, znova je začel tresti tudi mreže. V 27. krogu belgijskega prvenstva se je drugič letos vpisal med strelce, toda gol primorskega napadalca v 25. minuti dvoboja v vročem ozračju vendarle ni bil dovolj, da bi se njegova ekipa izognila porazu. Mechelen je pred svojimi navijači slavil z 2:1 in Liersu prizadejal že šestnajsti poraz, po katerem je kakopak ostal na zadnjem mestu na lestvici. Nekdanji napadalec Gorice in Maribora je bil na igrišču do 77. minute.

Uspešen je bil znova Standard, ki je pred svojimi navijali s 3:2 ugnal Beveren in ostal v boju za vrh. Martin Milec, ki je odigral vseh devetdeset minut, in soigralci so na petem mestu, za vodilnim Club Bruggeom zaostajajo pet točk.