Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 19.06.2016 10:15:12

Še močnejši slovenski pridih v la ligi?

Osasuna si je zagotovila napredovanje med elito.

S povratno tekmo finala dodatnih kvalifikacij za napredovanje med elito je klubske sezone v Španiji naposled konec. Veselijo se v Pamploni, nogometaši Osasune bodo v prihodnji sezoni znova igrali v la ligi. Potem ko so pred svojimi navijači Girono premagali z 2:1, so bili uspešni tudi v gosteh, z golom Kenana Kodra v tretji minuti drugega polčasa so zmagali z 1:0 in si vnovič zagotovili dvoboje z Barcelono, Realom, Atleticom, Sevillo

Del uspeha Osasune je tudi Matej Pučko, ki je povratni dvoboj sicer spremljal s klopi za rezervne igralce. Kot je znano, je imel v novem španskem prvoligašu status posojenega igralca Kopra, kakšna bo njegova nadaljnja usoda, naj bi bilo znano že v prihodnjih dneh. Ni izključeno, da bo ostal v klubu in se v primeri division pridružil Janu Oblaku in Reneju Krhinu, a tudi vrnitev na Bonifiko menda ni povsem izključena.