Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 11.01.2017 08:30:59

Andraž Šporar pozabil na težave in odmislil govorice ter se že izkazal

Nekdanji napadalec ljubljanske Olimpije Andraž Šporar je vzpodbudno začel priprave na drugi del sezone.

Govorice, da bi ga Basel lahko posodil drugam (pred dnevi se je omenjalo predvsem Vaduz), Andražu Šporarju očitno niso prišle do živega. Napadalec iz Slovenije je namreč že na prvi pripravljalni tekmi svojega kluba dokazal, da zna še vedno meriti v polno, čeprav mu v letu 2016 to ni uspelo na niti enem uradnem obračunu. No, veliko je bil poškodovan, ne nazadnje mu je zdravje ponagajalo tudi tik pred koncem leta. Toda težave so očitno preteklost in Šporar je že dokazal, kaj zmore.

Basel se je v svojem kampu pomeril s klubom FC Le Mont LS in ga v težkih pogojih, saj je snežilo, premagal z 2:1. Gostje so sicer povedli, nakar je pred 100 gledalci v 44. minuti z golom od blizu izenačil prav nekdanji kapetan Olimpije. Basel si je zmago priigral šele v 91. minuti, ko Šporarja ni bilo več na igrišču, saj je igral le v prvem polčasu.