Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 05.02.2017 13:49:36

Skrajno nenavadno! Kek presenetil s prizoriščem za trening (video)

Nogometaši Rijeke nadaljujejo priprave na Portugalskem.

Medtem ko čakajo na prihod Nikice Jelavića, ki še vedno ni prekinil pogodbe s svojimi kitajskimi delodajalci, so Rečani na pripravah na Portugalskem odigrali še drugo prijateljsko preizkušnjo. Potem ko so bili s 3:0 boljši od Aarhusa, so varovanci Matjaža Keka v soboto v Albufeiri z 1:0 premagali Djurgarden, edini gol je sredi prvega polčasa dosegel Franko Andrijašević, Matic Črnic je igral do 67. minute.

Nedeljsko jutro je bilo namenjeno lahkotnemu teku po peščeni plaži in raztezanju, nakar je imel Matjaž Kek v načrtu regeneracijsko vadbo zaključiti na bližnjih teniških igriščih, ki pa so jih medtem že zasedli nogometaši Aarhusa. Toda mariborski strokovnjak se je nemudoma odzval in našel novo rešitev, nov prostor. Ekipo poslal nikamor drugam kot na hotelsko otroško igrišče. Med tobogane, gugalnice in tamkajšnje zaposlene, ki so menda zagotovili, da tako poslušnih otrok še niso gostili.