Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

5 08.02.2017 11:25:31

Uf, kako Mariborčan pritiska na Mariborčana (video)

Nogometaši Rijeke so na turnirju Atlantic Cup osvojili prvo mesto.

Vodilna ekipa hrvaškega prvenstva je v velikem slogu sklenila portugalske priprave oziroma nastope na tamkajšnjem turnirju Atlantic Cup. Osvojili so prvo mesto, po zmagah nad Aarhusom in Djurgardnom so bili varovanci Matjaža Keka v finalu s 3:0 (0:0) ugnali Jablonec. Med strelce so se vpisali Gavranović, Gorgon in Črnic, ki je mrežo zatresel v svojem prepoznavnem slogu. Z leve strani roba kazenskega prostora je z desnico zadel daljši kot, še pred se je slovenski reprezentant izkazal z izjemno podajo za drugi gol.

rijeka
Mariborčan je sicer dvoboj začel na klopi, Matjaž Kek ga je v ogenj poslal v 63. minuti. Matic Črnic je minute na igrišču sijajno izkoristil in po dobrih predstavah na prejšnjih preizkušnjah ustvaril še dodatni pritisk na mariborskega strokovnjaka, da mu v prihodnje nameni še več priložnosti. In pomembnejšo vlogo.

"Mislim, da smo svoje delo na pripravah na Portugalskem opravili zelo dobro, na koncu smo osvojili tudi lovoriko. Vtisi so pozitivni, kakovostno smo trenirali. V nadaljevanju prvenstva bomo od prve tekme krenili na vso moč," pravi Matic Črnic.