Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

22 19.03.2017 17:36:22

Slabe novice za Srečka Katanca: Pred reprezentančno akcijo poškodba enega največjih slovenskih adutov!

Srečko Katanec
Slovenski selektor Srečko Katanec ima nov razlog za zaskrbljenost.

Kot da ne bi bilo dovolj, da so nekateri njegovi varovanci v svojih klubih na stranskem tiru, se je danes poškodoval še prvi slovenski adut v napadu Josip Iličić

Slednji je danes od prve minute zaigral za Fiorentino na gostovanju pri Crotoneju in bil najboljši posameznik vijoličastih, ki so na koncu po zadetku Nikole Kalinića v 90. minuti slavili z 1:0. Iličić je na tekmi sicer zadel tudi vratnico, toda na igrišču je prebil vsega 71 minut.

467-2-ilicic pm

Razlog za zamenjavo Slovenca je bila poškodba levega gležnja, kar seveda povzroča precej skrbi Srečku Katancu, ki bi že jutri moral Iličića pozdraviti na zboru slovenske reprezentance na Brdu pri Kranju, kjer se bo Slovenija pripravljala na izjemno pomemben kvalifikacijski obračun za svetovno prvenstvo proti Škotski

Kako resna je poškodba Iličića za zdaj sicer še ni znano.