Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

18 12.02.2024 10:25:57

Vrnil se je! Slovenski reprezentant tlakoval pot do zmage, tukaj je zadetek Verbiča! (video)

Benjamin Verbič se je vrnil na tekme Panathinaikosa.

Slovenski reprezentant Benjamin Verbič je zaradi poškodbe izpustil zadnje štiri tekme svojega Panathinaikosa, za nedeljsko tekmo pa ga je sloviti turški trener Fatih Terim uvrstil v začetno enajsterico.

Verbič se mu je oddolžil na najboljši možni način, že v 8. minuti je načel mrežo Panserraikosa, ki je na koncu pred domačimi gledalci izgubil z 0:3.

Verbič je igral do 57. minute, poleg njega pa je Terim v začetno enajsterico uvrstil še enega slovenskega reprezentanta, in sicer Andraža Šporarja. Slednji je zelenico zapustil minuto pred koncem tekme, Adama Gnezdo Čerina pa v kadru za to tekmo ni bilo.

Vrhunce dvoboja Panserraikos - Panathinaiksoa si lahko pogledate v spodnjem posnetku, zadetek Verbiča je od 1:20 naprej.