Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

1 04.03.2024 06:27:31

Kaj se dogaja z Luko Elsnerjem? Njegov Le Havre je bil hit sezone, zdaj pa ...

Slovenskemu nogometnemu strokovnjaku Luki Elsnerju v zadnjih krogih francoskega prvenstva ne gre po načrtih.

Njegov Le Havre je v 24. krogu zabeležil četrti zaporedni poraz, na gostovanju je z 0:1 izgubil pri Brestu. Ta se je utrdil na drugem mestu prvenstvene lestvice, za vodilnim PSG zaostaja devet točk, pred Monacom pa ima štiri točke več.

Elsnerjeva ekipa je v krizi, saj ni zmagala že od 14. januarja oziroma 18. kroga. Slabi rezultati se seveda poznajo na lestvici, Le Havre je padel na 15. mesto, njegova prednost pred predzadnjim Metzem, ki je danes z 2:0 v gosteh premagal Nantes, znaša le še štiri točke. V Brestu ga je "pokopal" gol Pierra Lees-Melouja v 34. minuti.

V podobno slabi formi kot Le Havre je tudi ekipa Nice, ki ni zmagala že na zadnjih petih tekmah, na katerih je dvakrat remizirala in trikrat izgubila. Zadnji, ki jo je premagal, je bil danes Toulouse, ki je bil na domačem igrišču boljši z 2:1. Po prvem polčasu so gosti vodili, a je domačim v drugem uspel preobrat.