5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 17.09.2014 19:04:04

Krka odnesla Rudarja, Domžale po enajstmetrovkah

Nogometašem Celja in Olimpije, ki so si četrtfinale pokala Slovenije priigrali v torek, so se danes pridružili še Krka, Zavrč, Luka Koper in Domžale.

Še največ težav so imele Domžale, vodilna ekipa Prve lige Telekom Slovenije, ki so šele po streljanju enajstmetrovk strle odpor drugoligaša Triglava iz Kranja. Domžalčani so povedli v 25. minuti prek Sashe Aneffa, na 2:0 je v 63. minuti povišal Zeni Husmani, nato pa sta za Kranjčane zadela Matej Poplatnik (69.) in Darko Djukić (80.). Uroš Korun je v 94. minuti zabil za 3:2, a se Triglav ni predal: Aleks Pihler je zadel v 115. minuti. Po streljanju enajstmetrovk so bili srečnejši Domžalčani, junak je bil Nejc Vidmar, ki je ubranil dva strela.

Zavrč je z 2:0 premagal Šenčur, zadela sta Lovro Cvek v 65. minuti in Ivan Antolek v 75. Koprčanom je četrtfinale v 80. minuti priigral Jaka Štromajer, ki je edini gol dosegel v 80. minuti. Z minimalno zmago so se v naslednji krog prebili tudi nogometaši Krke, ki so z zadetkom Josipa Fučka v 77. minuti izločili velenjski Rudar. Preostali tekmi 2. kroga pokala Slovenije med Farmtechom Veržejem in Gorico ter Kalcerjem Radomljem in Mariborom sta preloženi.

Že v torek so si četrtfinale pričakovano priigrali nogometaši Celja in Olimpije. Ljubljančani so na Prevaljah s 4:0 premagali Korotan, Celjani so bili z 2:1 boljši od Zarice iz Kranja.