Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 12.10.2014 17:38:21

2. SNL: Prvi poraz Krčanov

Na drugoligaškem prizorišču se je začela druga tretjina prvenstva, derbi 10. kroga se je igral v gorenjski prestolnici, kjer so gostovali vodilni in do tega srečanja neporaženi Krčani.
V Kranju se je njihov uspešen niz končal. Triglav je slavil s 3:1. Orli so povedli že v 4. minuti, ko je zadel Matej Poplatnik. Slednji je po dobre pol ure igre podvojil vodstvo Gorenjcev in se z devetimi zadetki učvrstil na prvem mestu ligaške lestvice strelcev. Dvoboj je bil odločen v 65. minuti, ko je zadel rezervist in Matejev brat Aleš Poplatnik. Gostje so poraz omilili v zadnjih sekundah tekme, najstrožjo kazen je v zadetek spremenil Dejan Urbanč.

Poraz Krškega je izkoristil tudi Aluminij, ki je z 2:0 slavil v Šmartnem. Za goste sta zadela Levstek in Nunić. Kidričani so se vodilni ekipi lige približali na tri točke.

V Ankaranu smo v boju ekip s sredine lestvice videli zmago domačinov proti Veržeju z 2:1. Tolmincem je pripadel obračun z Dravinjo, tako da so vknjižili šesto zmago v sezoni, v Dobu pa so bili aktualni prvaki drugoligaškega prvenstva z 1:0 boljši od Šenčurja. Edini zadetek na tekmi je že v osmi minuti dosegel Uroš Klopčič.

ANKARAN HRVATINI - FARMTECH VERŽEJ 2:1 (0:0)

Ankaran, gledalcev 80, sodniki: Vivod (Dravograd), Benc (Rače), Kresnik (Radlje ob Dravi).
Strelci: 1:0 Vekić (69), 2:0 Božič (77), 2:1 Kek (93/11-m).
ANKARAN HRVATINI: Paal, Klun, Kolarić, Vodeb (od 56. Božič), Vekić (od 83. Rodica), Pahor, Vukelić, Stipaničev, Zemljak, Koli, Burkić (od 56. Mihalič).
FARMTECH VERŽEJ: Andrejč, Lukač, Kavaš, Kek, Kouter, Gliha (od 74. Rola), Kaučič, Trstenjak, Polajžer, Domjan, Mauko.
Rumeni kartoni: Klun, Zemljak; Domjan, Kek, Kavaš, Mauko.
Rdeč karton: /.

ROLTEK DOB - ŠENČUR 1:0 (1:0)

Dob pri Domžalah, gledalcev 200, sodniki: Vinčič, Šumer, Perger (vsi Maribor).
Strelec: 1:0 Klopčič (8).
ROLTEK DOB: Vezirovič, Kukavica, Mirtič, Češnjevar, Leskovar, Avbelj (od 68. Pele), Klopčič (od 86. Repnik), Kunstelj, Lunder (od 58. Ciriković), Račić, Lukanc.
ŠENČUR: Žlebnik, Kokalj (od 66. Zukanovič), Aljančič, Schwarzmann, Gvardjančič, Splichal, Košnik, Markič (od 72. Guberac), Ljubijankić, Pavlin, Anželj (od 54. Beganović).
Rumeni kartoni: Mirtič, Avbelj; Ljubijankić, Aljančič.

TOLMIN - DRAVINJA KOSTROJ 3:1 (2:1)

Tolmin, gledalcev 350, sodniki: Podgoršek (Duplje), Prelog (Preddvor), Brezar (Kranj).
Strelci: 0:1 Romih (30), 1:1 Kavčič (35), 2:1 Lo Duca (40), 3:1 Da. Sokanović (80)
TOLMIN: Baloh, Codromaz, Lipužič Bratuž, Šuligoj, Kavčič, Rakušček, De. Sokanović, Volarič, Lo Duca, Da. Sokanović.
DRAVINJA KOSTROJ: Klevže, Klokočovnik (od 62. Gosak), Hren, Lešnik (od 72. Hribernik), Černec, Gaber, Romih, Alenc (od 33. Brglez), Čakš, Vezjak, Borenovič.
Rumeni kartoni: Šuligoj, Da. Sokanović, De. Sokanović, Kravanja; Černec.
Rdeča kartona: Da. Sokanović (82.), De. Sokanović (83.).

ŠMARTNO 1928 - ALUMINIJ 0:2 (0:1)

Šmartno ob Paki, gledalcev 100, sodniki: Habjanič (Murska Sobota), Smej (Fokovci), Anželj (Tišina).
Strelca: 0:1 Leuštek (44), 0:2 Nunić (76).
ŠMARTNO 1928: Rozman, Kurež, Mrevlje, Tajnšek, Korošec, Štorman, Lenošek (od 46. Zbičajnik), N. Pungaršek, Maze (od 56. Đokič), T. Pungaršek, Sinanović (od 46. Fasvald).
ALUMINIJ: Murko, Vrbanec, Bizjak, Medved, Horvat (od 84. Podbrežnik), Leuštek, Pečovnik (od 54. Grezda), Cesar (od 81. Gerečnik), Nunić, Lonzarić, Vindiš.
Rumeni kartoni: T. Pungaršek, Štorman; Cesar, Vrbanec.

TRIGLAV - KRŠKO 3:1 (2:0)

Kranj, gledalcev 250, sodniki: Sagrković (Vrhnika), Praportnik (Ljubljana), Kovačič (Preserje).
Strelci: 1:0 M. Poplatnik (4), 2:0 M. Poplatnik (36), 3:0 A. Poplatnik (65), 3:1 Urbanč (93/11-m).
TRIGLAV: Golubović, Djukić, Križaj, Krcić, Šturm (od 84. Bojić), M. Poplatnik (od 77. Bukara), Udovič (od 63. A. Poplatnik), Mlakar, Pihler, Šmit, Poljanec.
KRŠKO: Zalokar, Barkovič, Urbanč, Frelih, Sikošek, Drnovšek (od 85. Jurečič), Pavič, Štefanac (od 60. Bučar), Blažinčič (od 46. Čeh), Dvorančič, Slivšek.
Rumeni kartoni: Križaj, Poljanec, A. Poplatnik; Drnovšek, Čeh, Urbanč.
Rdeč karton: Čeh (86.).