Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

novak djokovic Ekipa24.si

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

0 19.05.2017 20:02:02

Šestkrat z levo, dvakrat z desno, Milan Tučić (video)

Včeraj smo v srečanju 25. kroga 3. SNL - center med Bravom in Lescami videli nov rekordni dosežek, za katerega je poskrbel čan ljubljanskega kluba Milan Tučić.

Kapetan Brava je ob zmagi z 11:0 zabil kar osem golov za svoje moštvo, ki si je sicer že prej priborilo napredovanje v drugo ligo.

Tučić je v prvem polčasu zadel trikrat, v drugem je dodal še pet golov, ob tem pa lahko povemo, da je šestkrat v polno meril s svojo močnejšo nogo, torej z levico, dvakrat pa je zadel z desnico. Tri gole je zabil s strelom zunaj kazenskega prostora.

S skupno 30 goli je zdaj prvi strelec tekmovanja, na vrhu je prehitel soigralca Jako Corna, ki je dosegel dva zadetka manj. Corn je dolgo vodil in zdelo se je, da bo brez težav postal strelski kralj 3. SNL - center, toda na zadnjih štirih preizkušnjah mu žoge ni uspelo niti enkrat spraviti v mrežo - včeraj je bil na igrišču samo v prvem polčasu.