Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 18.09.2016 18:25:29

Dostojno slovo od Evrope za Zagorjanke

RZS/Facebook
Rokometašice Zagorja so na današnji drugi tekmi 1. kroga evropskega pokala EHF izgubile proti norveškemu Byasenu iz Trondheima z 20:25 (10:11).

Prva tekma se je v soboto prav tako na Norveškem končala s porazom slovenskih državnih prvakinj z 20:32. Izbranke Bojana Voglarja so se tako poslovile od omenjenega tekmovanja.

Zagorjanke so si vrata do morebitnega napredovanja zaprle že v soboto, ko so na prvi tekmi izgubile proti domačemu Byasenu z 20:32. Tudi dan kasneje so Voglarjeve varovanke klonile, čeprav so bile v prvem polčasu povsem blizu Norvežankam. Prvih 30 minut se je namreč končalo z golom zaostanka slovenskih prvakinj (10:11), v drugem polčasu pa jim je zmanjkalo moči.

V slovenski ekipi, ki je v Skandinavijo dopotovala le z enajstimi igralkami, je šestkrat zadela Kaja Voglar, enega manj je dala Tjaša Stanko.

Zagorje - Byasen Trondheim 20:25 (10:11)

Trondheim Spektrum, gledalcev 326, sodnika: Jerlecki in Labun (oba Poljska).
Zagorje: Stanko 5, Ražem 1, Panger 2, Rebolj 3, Voglar 6, Škrinjar, Perić, Golob, Vrbnjak, Ljepoja 1, Čečkova 2.
Byasen Trondheim: Aardahl 3, Arntzen 2, Venn 3, Hogdahl 1, Tomac 3, Waade 2, Alstad 3, Lerstad, Pedersen, Uthus 3, Groetan 1, Jacobsen 1, Hernes 2, Hjertner 1, Skogen.
Sedemmetrovke: Zagorje 6 (6), Byasen Trondheim 4 (4).
Izključitve: Zagorje 4, Byasen Trondheim 8 minut.
Rdeči karton: Groetan 42.
Značke: zagorje, rokomet