Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

ru
ru
0 28.11.2016 08:47:05

Neverjetna končnica neverjetne tekme (VIDEO)

Rokometaši Celja Pivovarne Laško in Meškova so se včeraj v Zlatorogu razšli z neodločenim izidom (36:36). Ampak kakšen remi je to bil.

Ko je v 57. minuti tekme 8. kroga elitnega dela lige prvakov na semaforju kazalo 34:30 za goste, se je zdela tekma končana, pa je udaril Miha Zarabec, dvakrat Blaž Janc in še Bećiri, za nameček se je z nekaj obrambami malce predramil prej nerazpoloženi Lesjak.

V zadnjo minuto sta moštvi tako vstopili poravnani. Potem pa srhljivka: po vodstvu gostov je zadel strelec kar devetih golov David Razgor, takoj za njim Janc (9), ki je spretno ukradel žogo gostom takoj po izvedbi centra, in zdelo se je, da je Celjanom uspel epski preobrat. A drama ne bi bila popolna, če ne bi pet sekund pred koncem z ozkega kota izida poravnal Ljubo Vukić, in remi (36:36) je bil glede na vse morda celo najbolj pravičen.