Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

gv
gv
0 12.09.2016 15:20:24

Junak leta brez primere: Vratar obranil tri enajstmetrovke (video)

Tekma med Dundeejem in Dunfermlinejem se je po zaslugi izjemno razpoloženega vratarja končala z zmago gostov.

Dundee United je na tekmi zadnjega kroga škotske druge lige slavil na gostovanju pri Dunfermlinu, največ zaslug za to pa gre izjemnemu vratarju Cammyju Bellu.

Zagotovo se ne bi veliko zmotili, če bi dejali, da se je s svojim izjemnim dosežkom zapisal v nogometno zgodovino. Vratar je v prvem polčasu in v razmaku zgolj 23 minut obranil kar tri enajstmetrovke.

V nadaljevanju je njegova ekipa igrala brez izključenega Paula Dixona, tudi takrat pa ga igralci nasprotne ekipe niso uspeli premagati. Končni rezultat je bil 3:1, gostje so se s to zmago povzpeli na četrto mesto prvenstvene lestvice, med tem ko Dunfermline po petih krogih zaseda osmo mesto.