3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

ru
ru
15 19.02.2023 07:08:24

Kaj se je dogajalo ob vdoru huliganov na tekmo v Velenju? Poglejte ta posnetek! (video)

Navijaški incident v Velenju.

Rokometaši velenjskega Gorenje so na povratni tekmi osmine finala evropskega pokala premagali ciprsko ekipo Sabbianco Anorthosis Famagusta s 27:21 (13:11) in se uvrstili v četrtfinale. Prvo tekmo na Cipru so dobili z 31:26. Velenjčani, ki so v prejšnjem krogu izločili srbski Partizan, so v svoji Rdeči dvorani potrdili odhod med najboljših osem v tretjem najmočnejšem klubskem tekmovanju na evropskih tleh. Potem ko so si na prvi tekmi priigrali lepih pet golov prednosti, so izbranci Zorana Jovičića doma v drugem polčasu dokončno zlomili odpor tekmeca.

Dvoboj slovenske in ciprske ekipe ni minil ob mirnem dogajanju, po dobrih osmih minutah so prekinili tekmo, ker so neznanci v dvorano vrgli dimno bombo, tako da so morali objekt prezračiti. Iz Cipra je nenapovedano prišlo okoli 120 huliganov, ki niso bili spuščeni v dvorano, vendar so nekaj minut po začetku tekme vdrli v Rdečo dvorano v Velenju. V dvorano so vrgli dimno bombo, nakar je posredovala policija s solzivcem, prišlo je do izgredov in tekma je bila nekaj časa prekinjena.