Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

ru
1 27.03.2017 11:18:30

Mojstrovini Marguča in Bombača občuduje vsa Evropa (VIDEO)

Dean Bombač
Gašper Marguč in Dean Bombač sta minuli konec tedna dosegla zadetka, ki ju je EHF uvrstil med pet najlepših s prvih tekem osmine finala lige prvakov.

Ko je »Deki« v zaključku prvega polčasa zabil za vodstvo njegovega moštva s 16:13, je kazalo, da si bodo njegove Kielce na prvi tekmi priigrale ugoden izid pred domačo revanšo, toda Montpellier je na krilih Jureta Dolenca in vratarja Nikole Portnerja izboril zmago s 33:28.

»Gaši« je slabih deset minut pred koncem tekme v Zagrebu dosegel svoj najlepši gol na tekmi, je na semaforju kazalo +5 za Veszprem in čeprav so štiri gole zaloge Madžari do konca zapravili, je bila zmaga s 23:22 lep obet za povratno tekmo v Blatnem jezeru.

Zadetka obeh slovenskih reprezentantov ter še tri s strani Holgerja Glandorfa, Uweja Gensheimerja ter Alexandra Peterssona si lahko ogledate na spodnjem posnetku.