Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 05.01.2021 21:22:47

Razpoloženi Dragić premalo za zmago Baskonie v Berlinu

Košarkarji Albe iz Berlina in Baskonie so odigrali zaostalo tekmo 5. kroga evorlige. Zmagali so domači s 95:91, pri gostih se je sicer izkazal slovenski košarkar Zoran Dragić, ki je dosegel 17 točk.

A njegov odličen dosežek (indeks 24, met za dve 4-4, trojke 2-4), za točko ga je kot najboljši strelec ekipe presegel le Achille Polonara, se ni pokazal pri končnem izidu. Albi je namreč v napeti končnici uspelo nadoknaditi zaostanek 84:89 tri minute pred koncem, z delnim izidom 8:2 pa so domači nato pol minute pred koncem tudi povedli in vodstva niso več spustili iz rok.

Pri zaostanku 91:94 je tudi Dragić zgrešil met za tri, s katerim bi se lahko Baski vrnili v igro. Najbolj razpoložen pri domačih je bil Jayson Granger z 21 točkami.

Ta teden košarkarje v evroligi sicer čakajo tekme rednega 18. kroga, Baskonia bo v četrtek gostila CSKA.