Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

vinicius Ekipa24.si

Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 14.09.2016 19:45:34

Celje rešilo kožo proti Izviđaču

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v današnji tekmi regionalne lige Seha v gosteh premagali Izviđač iz Ljubuškega z 32:31 (14:15).

Oslabljeni Celjani - manjkali so Luka Žvižej, Ivan Gajić in Kristijan Bećiri - so v Hercegovini prikazali zelo spremenljivo predstavo in porabili veliko energije za zmago v izdihljajih tekme. V prvi polovici tekme so si najvišji zaostanek priigrali v 14. minuti (3:6), a so gostitelje že šest minut kasneje ujeli (9:9). Bolj kritično je bilo v drugi polovici tekme. V 42. minuti je kazalo že na poraz slovenskih prvakov, ki pa so v nadaljevanju vendarle strnili svoje vrste in naredili delni izid 5:0. V 49. minuti so tako izenačili na 25:25, šest minut kasneje pa po zadetku Blaža Janca povišali na 29:28.

V kaotični in dramatični končnici je trener Celjanov Branko Tamše dobrih trideset sekund pred zadnjim zvokom sirene zahteval minuto odmora, po prekršku nad Vidom Potekom iztržili sedemmetrovko, zmagoviti gol pa je zabil Gal Marguč.

V celjski ekipi je bil najbolj učinkovit Janc z devetimi goli, Miha Zarabec jih je dodal sedem, vratar Urban Lesjak pa je zbral 12 obramb.

Izviđać - Celje 31:32

Ljubuški: Športna dvorana, gledalcev 2000, sodnika: Mitrevski in Todorovski (oba Makedonija).
Izviđač: Ivanković, Kvesić, Ereš, Miličević 2, Grgić, Mandić 1, Čutura 2, Jarak 4 (2), Šarac 5, A. Grbavac 2, J. Grbavac, Raguž, Čirjak, Pavlak 4, Hrstić 8 (3), Rodin 3.
Celje Pivovarna Laško: Lesjak, Dobaj, Malus 1, Babarskas 1, Janc 9, Razgor, Suholežnik, Marguč 3 (2), Grošelj, Poteko 3, Žabič, Zarabec 7 (3), Kodrin 4, Fižuleto 1, Mačkovšek, Mlakar 3.
Sedemmetrovke: Izviđač 6 (5), Celje Pivovarna Laško 6 (5).
Izključitve: Izviđač 16, Celje Pivovarna Laško 10 minut.