Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 19.12.2023 22:04:46

Zell am See zmagal v Celju

ALESFEVZER.COM
Hokejisti ekipe RST Pellet Celje so na tekmi alpske lige doma izgubili proti Zell am Seeju z 2:4 (0:2, 1:1, 1:1).

Celjani so v zadnjih dveh tekmah igrali z vodilnima ekipam tekmovanja. Pred reprezentančno prekinitvijo, ko so prejšnji teden mladi slovenski hokejisti na domačem SP na Bledu prišli do zmage in napredovanja v višji kakovostni razrede, so v gosteh klonili z Rittnom z 2:4.

Danes pa je bil proti drugemu Zell am Seeju izid enak, za morebiten bolj tesen razplet pa so domači možnosti izgubili na začetku, saj so že po štirih minutah zaostajali z 0:2. Takoj na začetku druge tretjine pa so goste povedli že s 3:0. A Mark Čepon je ob številčni prednosti še prižgal kanček upanja, toda po novem golu gostov je nato v zadnji tretjini Raivo Freidenfelds le še ublažil poraz.

Na lestvici so tako celjski hokejisti ostali pri 18 točkah in na predzadnjem mestu lige.

Naslednjo tekmo bodo Celjani odigrali v četrtek, ko bodo gostovali pri Val Gardeni.

Značke: alpska-liga, celje, poraz