Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Koga briga Barbariga?!

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

8 09.12.2023 09:18:39

Na futsal tekmi meseca nor razplet! Prvaki iz Dobovca in Vrhničani poskrbeli za pravo srhljivko!!

Siliko Vrhnika/Uroš Kokolj
Siliko Vrhnika je v derbiju 11. kroga v 1. slovenski futsal ligi v tekmi meseca v gosteh s 5:3 premagal Dobovec.

V gosteh sta bila uspešna še Meteorplast Šic bar Ljutomer in Oplast Kobarid. The Nutrition Extrem Ribnica je doma porazil Bronx Škofije. Prvenstvo se bo nadaljevalo 5. januarja.

Siliko je s tretjo medsebojno zmago proti Dobovcu potrdil prvo mesto na prvenstveni lestvici. Dobovec in Siliko sta v tekmi meseca navdušila, korak pred konkurenco pa je bil Siliko, ki je bil tudi tokrat razigran in igriv, domačini pač ne.

Varovanci domačega trenerja Kujtima Morine so večji del tekme lovili goste, ki so povedli 0:2 in 1:3. V 19. minuti je Dobovec z golom Žige Čeha in Davorja Kanjuha še zadnjič ujel Siliko. Vrhničani so zmago potrdili v 27. in 32. minuti, uspešna sta bila Nikola Jandrić, ki mu je vnovič podal Benjamin Tušar, in Žan Janež. Dobovec je v zadnjih štirih minutah skušal do preobrata z igralcem, vratarjem, a se mu ni izšlo.

Dobovec ima dve tekmi manj na 2. mestu, zbral je 21 točk, Siliko je za zanesljivo vodstvo na prvenstveni lestvici pri 28 točkah.

* Izidi, 1. SFL, 11. krog

Sevnica - Meteorplast Šic bar 4:5 (1:3)
0:1 Matan (7.), 0:2 Šnofl (8.), 0:3 Rajter (17.), 1:3 Drobne (20.), 1:4 Rajter (21.), 2:4 Govekar (37.), 3:4 Govekar (40.), 3:5 Trstenjak (40.), 4:5 Račič (40.)

The Nutrition Extrem - Bronx Škofije 6:3 (5:0)
1:0 Žlindra A. (6.), 2:0 Čop (7.), 3:0 Čop M. (10.), 4:0 Debeljak (12./6m), 5:0 Čop M. (19.), 6:0 Gregorič (30.), 6:1 Lolić (31.), 6:2 Kneževič Mrak (38.), 6:3 Kamenčič (38.)

Dobovec - Siliko Vrhnika 3:5 (3:3)
0:1 Bjelčević (8.),0:2 Tušar (11.),1:2 Kneževič (11.), 1:3 Đurić (18.), 2:3 Kanjuh (19.), 3:3 Čeh (19.), 3:4 Jandrić (27.), 3:5 Janež (32.)

Dobrepolje - Oplast Kobarid 1:3 (0:2)
0:1 Obid (17.), 0:2 Čujec (17.), 1:2 Dubinović (26.), 1:3 Uršič (33.)