Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 12.02.2017 19:54:04

Matej Mohorič osmi na dirki za trofejo Laigueglia

Twitter
Slovenski kolesar Matej Mohorič (Abu Dhabi) je zasedel osmo mesto na današnji enodnevni dirki za trofejo Laigueglia v italijanski deželi Ligurija, njegov moštveni kolega Jan Polanc pa je bil 19. Zmagal je Italijan Fabio Felline.

Na današnji enodnevni dirki v španski Almerii je zmagal Danec Magnus Cort Nielsen (Orica). Od slovenskih kolesarjev je Luka Pibernik (Bahrain Merida) zasedel 13., Jan Tratnik (Sprandi Polkowice) pa 14. mesto. V času zmagovalca je v cilj prišel tudi Luka Mezgec (Orica) na 28. mestu. David Per (Bahrain Merida) je zasedel 46., Simon Špilak (Katjuša) 50. mesto, oba pa sta za zmagovalcem zaostala 47 sekund.