Cilj izpolnjen! Slovenija se je spet vrnila med ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

Dallas slavi! Luka Dončić in druščina ...

0 31.01.2016 22:15:01

Slovenski dvoboj Jesenicam

Marjan Manfreda
V mednarodni ligi INL so v slovenskem dvoboju na Jesenicah domači hokejisti s 4:2 premagali celjske. Playboy Slavija je doživela še en visok poraz na gostovanju, tokrat je bilo v Lustenauu 0:9.

V slovenskem derbiju lige INL so se na koncu veselili domači. Po hitrem vodstvu, v manj kot minuti sta sredi tekme zadela Tadej Čimžar in Aleš Remar, so Celjani sicer odgovorili z znižanjem, zadel je Žiga Grahut v 33. minuti.

A še v drugi tretjini je za novo vodstvo z dvema zadetkoma prednosti poskrbel Marjan Manfreda. Ko je na začetku zadnjega dela četrti jeseniški gol zabil Sašo Rajsar, so imeli državni prvaki tri točke že trdno v rokah, poraz je nato ublažil Aljaž Ogrizek.

Založani, ki so v soboto z 0:16 klonili proti Bregenzerwaldu, so danes gostovali še v Lustenauu. V postavi zaloškega kluba je bilo vsega devet igralcev, tako da visok poraz ni presenečenje, po štirih v uvodnih 40 minutah so domači utrujenim gostom v zadnji tretjini nasuli še pet golov.