Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

ku
ku
0 02.12.2023 01:16:03

Incident na klopi Krke! Soigralca sta skočila eden v drugega, Okorn po tekmi razkril ... (video)

aba
Košarkarji Krke so včeraj v ligi ABA doživeli osmi poraz, Split je dosegel tretjo zmago. Obračun v dalmatinski prestolnici je obeležil incident na klopi Novomeščanov.

Končni izid 78:74 je že pozabljen, regija pa bolj kot o razpletu poroča o dogajanju na gostujoči klopi med minuto odmora v zadnji minuti srečanja. Ko je 44 sekund pred koncem Lewis Sullivan vodstvo Splita povišal na 77:73, je Gašper Okorn zahteval minuto odmora. Tam pa neljubi prizori. Namesto, da bi Novomeščani staknili glave in pripravili bojni načrt za zaključek tekme, so si skočili v lase. Natančneje, zaiskrilo se je med Jurijem Macuro in Markom Radovanovićem. Prvi je drugemu nekaj prigovoril, drugi se je odzval še odločneje, v naslednjem trenutku sta eden proti drugemu stegnila roke in prišlo je do odrivanja. Naposled so med oba petelina skočili člani strokovnega vodstva in umirili strasti. Oba sta zaključek srečanja spremljala s klopi.

"Imeli smo manjši incident na klopi. Fantom sem dejal, da morajo nadzorovati svoja čustva. Sicer so med seboj dobri prijatelji. O tem smo se pogovorili v slačilnici. To ni bilo športno. Stvari se ne rešujejo na takšen način. Rezultat je bil 77:73, takrat smo še imeli možnosti ...," je po tekmi povedal Okorn.