56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 29.03.2015 10:58:23

Bojevniki še naprej vroči

Košarkarji Golden State Warriors so v gosteh premagali Milwaukee Bucks s 108:95 in so se še utrdili v vodstvu lige. Stephen Curry (25 točk) in Klay Thompson (21) sta vodila ekipo do šestdesete zmage gostov, kar je največ v zgodovini kluba.

Šestdeseti poraz v sezoni in sedmega v nizu je doživela ekipa New York Knicks. Biki so jih v Chicagu premagali s 111:80. To je najslabši izkupiček kluba iz velikega jabolka. Španec Pau Gasol je za zmagovalce oseminštiridesetič v sezoni dosegel dvojni dvojček (19 točk, 12 skokov), črnogorski novinec Nikola Mirotić je dodal 24 točk, Italijan Andrea Bargnani je bil s 14 točkami najboljši strelec najslabše ekipe v ligi.

Igralci Oklahoma City Thunder so ostali pri enainštirideseti zmage v sezoni, saj so jih doma s 94:89 ugnali košarkarji Utah Jazz. Russell Westbrook, najboljši strelec lige, se je pri poražencih znova izkazal s 37 točkami, osmimi skoki in šestimi podajami. Turek Enes Kanter, še prejšnji mesec je igral v Utahu, je dodal 18 točk in 11 skokov. Utah, rezervist Trey Burke je zbral 22 točk, Francoz Rudy Gobert, Kanterjeva zamenjava, pa 13 točk in 15 skokov, je prekinil niz štirih porazov.

Moštvo Charlotte Hornets je ugnalo Atlanto Hawks s 115:100. Slednji so že najboljši v rednem deli na vzhodnem delu lige. Dan potem, ko jim je to uspelo, so igrali brez vseh petih članov prve peterke, Nemec Dennis Schröder pa je bil s 17 točkam in 11 skoki prvi mož poražencev. Kemba Walker je bil z 21 točkami na čelu petih igralcev domačih z dvomestnim številom točk. Ekipa Portland Trail Blazers je v svoji dvorani ugnala Denver Nuggets s 120:114, LaMarcus Aldridge pa se je izkazal z dvojnim dvojčkom (32 točk, 11 skokov).