Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

0 23.11.2015 11:31:20

Curry okusil drugo stran (video)

PrSc
Zvezdnik Golden Stata se je znašel na napačni strani lepega preigravanja in meta z razdalje.

Golden State Warriors so v noči na ponedeljek po srednjeevropskem času v gosteh premagali Denver Nuggets (105:118) in vpisali še petnajsto zaporedno zmago po začetku nove sezone.

S tem so aktualni prvaki izenačili rekord Washingtona in Houstona, na naslednji tekmi proti Los Angeles Lakersom pa bodo imeli priložnost, da postavijo nov mejnik.

Na tekmi v Koloradu je bil manj kot na prejšnjih tekmah razpoložen Stephen Curry, dosegel je namreč zgolj 19 točk, a je ob tem treba dodati, da je igral le 27 minut.

V eni od akcij v tretji četrtini je lanskega najkoristnejšega igralca lige z lepim preigravanjem in natančnim metom z razdalje rahlo osramotil Emmanuel Mudiay.

Curry, ki je znan po odličnem obvladovanju žoge in "mehki" roki, ponavadi podobne akcije izvaja sam, tokrat pa je okusil, kako je biti na drugi strani efektnega "cross overja".