Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

nu
0 17.09.2014 19:15:49

Mandžukića bolita poraz in nos

Reuters
Hrvaški nogometni reprezentant in napadalec Atletica iz Madrida si je na torkovi uvodni tekmi lige prvakov na gostovanju pri grškem Olympiacosu iz Pireja zlomil nos.

Po prvih ocenah pa bo izven tekmovalnega pogona vsaj dva tedna, Hrvat pa bo operativni poseg opravil v četrtek.

Zvezdnik Atletica se je poškodoval v tretji minuti dvoboja po trku s Pajtimom Kasamijem, kljub temu pa je v 38. minuti dosegel gol za špansko ekipo.

Atletico je v Pireju izgubil z 2:3, tekaško izjemno sposoben hrvaški srednji napadalec pa bo zavoljo okrevanja izpustil nekaj pomembnih dvobojev, med drugim tudi sobotno tekmo španskega prvenstva proti Celti iz Viga ter tekmo drugega kroga lige prvakov z italijanskim velikanom Juventusom iz Torina, ki bo 1. oktobra v Madridu.