Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 21.01.2015 23:02:40

Fiorentina in Inter v četrtfinalu italijanskega pokala

Sredi tedna so pokalne tekme na sporedu tudi v Italiji, danes pa sta si mesto v četrtfinalu zagotovila Fiorentina in Inter.

Dvoboj italijanskih prvoligašev je v Firencah dobila Fiorentina, napredovanje pa sta ji zagotovila Mario Gomez, ki je bil uspešen dvakrat, in Juan Cuadrado. Atalanta je v zaključku prvega dela uspela znižati izid na 3:1, takšen izid pa je ostal vse do zadnjega sodnikovega žvižga.

Pri zmagi domače ekipe je sodeloval tudi slovenski reprezentant Jasmin Kurtić, ki je odigral vseh devetdeset minut, v ekipi pa ni bilo Josipa Iličića, na katerega trener Vincenzo Montella očitno ne računa več.

HANDANOVIĆ POČIVAL
Danes si je mesto med osem najboljših zagotovil tudi Inter, ki je z 2:0 premagal Sampdorio. Na San Siru so gledalci prvi zadetek lahko videli šele v 71. minuti, ko je svoj prvenec dosegel Xherdan Shaqiri. Sedemnajst minut kasneje pa je bil uspešen še Mauro Icardi, ki se je tako odkupil za zgrešeno enajstmetrovko iz prvega polčasa.

Prvi vratar Interja Samir Handanović je tokrat obračun spremljal s klopi za rezerve, tam pa mu je družbo delal tudi Rene Krhin.