Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

4 08.03.2017 19:02:05

Včerajšnja preobrata prinesla lep kupček denarja

Tekme lige prvakov so še posebej privlačne za stavce. Ti se še posebej v izločilnih bojih, ko je tekem manj, odločajo za posebne stavne dogodke.

Ko boste videli oba dobitna stavna listka, boste nemara celo pomislili, da sta bili včerajšnji tekmi dogovorjeni. Tu objavljamo le dva takšna listka, bržčas jih je bilo vplačanih več. Torej, stavni napovedi, da bosta na torkovih tekmah lige prvakov po prvem polčasu v vodstvu domači ekipi, na koncu pa bodo v obeh primerih slavili gostje.

stavni listek 1

Prav neverjetno, ampak res sta včeraj z 1:0 po 45 minutah vodila Napoli in Arsenal, v drugem delu pa je tako v Neaplju kot tudi v Londonu prišlo do preobrata. Kvota za takšno kombinacijo je kajpak visoka, zato je tudi dobitek privlačen.

Prav zanimivo bi bilo izvedeti, koliko stavnih lističev je bilo danes vplačanih na napredovanje Barcelone, ki je prvo tekmo v Parizu izgubila s 4:0.