Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

12 08.03.2024 14:08:07

Nekdanji trener Celja je zadal enega od najhujših udarcev Cristianu Ronaldu v letošnji sezoni

Zvezdniška ekipa Al Nassr na čelu s Cristianom Ronaldom je doživela nov udarec.

Zvezdniška ekipa al Nassr, za katero igra tudi Cristiano Ronaldo je vse boilj oddaljena ob naslova prvaka Savdske Arabije. Enega od najbolj bolečih udarcev jim je zadal Al Raed, ki ga vodi Igor Jovičević, nekdanji trener Celja. Slednji je prišel do enega od največjih skalpov v letošnji sezoni.

Al Raed je bil namreč na gostovanju pri Cristianu in druščini boljši s kar 3:1. Gostje so povedli že v 18. minuti tekme, ko je zadel El Berkaoui, domači pa so izenačili 6 minut kasneje. A že v prvi minuti drugega polčasa so se znašli v zaostanku, gol za 3:1 pa je dosegel Sayoud. Jovičevića je med drugim razjezila sodniška odločitev o kar 11 minutah dodatka, a tudi tako dolg podaljšek ni preprečil zmagoslavja trenerja, ki je v slovenskem nogometu deloval v sezoni 2016/2017.