Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 20.04.2024 22:56:56

Arsenal spet na vrh angleške lige

Nogometaši Arsenala bodo vsaj do naslednjih nekaj dni na vrhu razpredelnice angleške nogometne lige. Izkoristili so dejstvo, da je Manchester City svojo tekmo 34. kroga zaradi sodelovanja v polfinalu pokala FA prestavil na maj, seveda pa so morali tudi dobiti tekmo proti v Woverhamptonu, kar jim je tudi uspelo. V gosteh so zmagali z 2:0.

Oba gola so dosegli ob zaključku polčasov, v prvem je z nekaj sreče mrežo zatresel Leandro Trossard, v peti minuti dodatka drugega pa še Martin Oedegaard.

Preostali dve sobotni tekmi sta bila obračuna ekip z dna lestvice. Brentford je v gosteh kar s 5:1 premagal Luton, slednji je zamudil novo priložnost, da bi prišel na mesta, ki zagotavljajo obstanek v ligi. Dva gola je k zmagi gostov prispeval Yoane Wissa.

Bržkone pa se je od možnosti za obstanek dokončno poslovil Sheffield United, ki je v dvoboju zadnjega proti predzadnjemu moštvu le z 1:4 izgubil proti Burnleyu, ki kljub trem točkam ostal na predzadnjem mestu, a ima pred ekipo iz Sheffielda že osem točk prednosti.

Značke: nogomet, anglija