Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 24.09.2014 11:25:29

Konec koprske razprodaje?

Drago Wernig - TAKA
Čeprav Radomelj ne podcenjujejo, so Koprčani prepričani, da je naposled napočil čas za prvo domačo zmago.
Koprčani na dozdajšnjih štirih domačih tekmah niso osvojili niti točke, zato so na Bonifiki razumljivo odločeni, da je razprodaje konec. Še posebej zato, ker v goste prihaja ekipa, ki je z remijem v prejšnjem krogu prekinila niz osmih porazov.

Kanarčki so bili konec preteklega tedna na pragu prve domače zmage, saj so imeli v 77. minuti na voljo strel z bele točke za vodstvo z 2:1, pred tem je bil zaradi drugega rumenega kartona izključen še Aleksander Rajčević. A strel Perice Ivetića je obranil Jasmin Handanović, le 14 sekund pozneje pa se je zatresla koprska mreža. Koprčani so bili šokirani, kljub številčni premoči niso uspeli osvojiti niti točke, očitno pa se jih na dolgo in široko izogiba tudi boginja Fortuna.

Danes ob 20. uri bodo imeli novo priložnost za prve domače točke. Nasprotnik se zdi pravšnji, dvoboj z Radomljami bi bil lahko prelomnica. Navijači menijo, da njihovi ljubljenci kljub vsemu ne bi smeli imeti težjega dela, toda prvi mož kluba Ante Guberac poudarja: "Za nas ni lahke tekme. Kdorkoli je na nasprotni strani, kjerkoli igramo. Še posebej zato, ker sreča kar noče biti naša zaveznica. Tako je že zelo dolgo. Za vsako točko moramo garati, tako bo tudi tokrat."