Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 07.12.2014 14:55:16

20. krog PLTS: Gorici zadnje točke jesenskega dela

Z nami je vseh pet obračunov zadnjega kroga jesenskega dela domačega nogometnega prvenstva.

Včeraj sta se za uvod v derbiju kroga ob Kamniški Bistrici pomerila Domžale in Celje, dvoboj pa je pripadel Celjanom, ki so slavili z 1:0. Edini zadetek na tekmi je dosegel Benjamin Verbič, ki je tako (na verjetno svoji zadnji tekmi za grofe) zadel devetič v sezoni.

Ob 16. uri se je na zelenice podalo še šest ekip. Nogometaši Kopra so gostili Ljubljančane, ki so po prvem polčasu vodili z golom Rodića. Prav on je na začetku drugega dela prejel rdeči karton, kar so domačini izkoristili, dosegli dva zadetka in prišli do treh točk.

V Velenju se je Rudar znesel nad Zavrčem, domačini so pred odhodom na zimski odmor slavili kar s 7:2 - Firer in Džinić sta zadela po dvakrat.

V Ljudskem vrtu Maribor ni imel težjega dela z zadnjeuvrščenimi Radomljami. Za zmago vijoličastih s 4:1 je dva zadetka dosegel Bohar, po enkrat pa sta bila uspešna Tavares in Sallalich.

Zadnje dejanje jesenskega dela je bilo na sporedu danes v Novem mestu, kjer sta se pomerila Krka in Gorica. Uspešnejši so bili gostje, ki so slavili z 2:0, njihova zmaga pa bi bila morda lahko še višja, če Luka Majcen v prvem polčasu ne bi zgrešil enajstmetrovke.

Naslednji obračun Prve lige Telekom Slovenije bo na sporedu februarja 2015.

20. krog Prve lige Telekom Slovenije

DOMŽALE - CELJE 0:1 (0:0)
0:1 Verbič (83)
(napoved, poročilo)

KOPER - OLIMPIJA 2:1 (0:1)
0:1 Rodić (42), 1:1 Gregorič (73), 2:1 Lotrič (81)

MARIBOR - RADOMLJE 4:1 (3:0)
1:0 Bohar (25), 2:0 Tavares (26), 3:0 Sallalich (32), 4:0 Bohar (57), 4:1 Zavrl (69)

RUDAR - ZAVRČ 7:2 (5:0)
1:0 Jelić (11), 2:0 Radujko (13), 3:0 Džinić (31), 4:0 Firer (37), 5:0 Firer (44), 6:0 Klinar (63), 6:1 Kelenc (70), 6:2 Antolek (73), 7:2 Džinić (81)

KRKA - GORICA 0:2 (0:1)
0:1 Napoli (27), 0:2 Majcen (52)