Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

0 01.07.2015 20:02:32

Trije goli Daliborja Volaša (video)

Drago Wernig - TAKA
Vijoličasti s 4:1 boljši od srbskega prvoligaša.

Mariborčani so nadaljevali niz prijateljskih tekem in po dveh zaporednih porazih prejšnji teden še drugič zapored zmagali. Potem ko so bili v torek v Bakovcih z 2:0 boljši od slovaškega Ružomberoka, so v vročem sredinem popoldnevu v Rogozi s 4:1 (2:0) ugnali beograjski Rad, ki je zadnje srbsko prvenstvo končal na šestem mestu na lestvici.

S tremi goli se je najbolj izkazal Dalibor Volaš. V polno je zadel v 21., 34. in tretji minuti sodnikovega dodatka, ko je bil uspešen z bele točke, v 87. minuti se je med strelce vpisal še Dino Hotić. Edini gol za tekmece je po dobri uri igre iz najstrožje kazni dosegel Ljujić.

Ante Šimudža je tokrat na igrišče poslal kombinirano zasedbo. Začetno enajsterico so sestavljali Cotman, Viler, Vukliševič, Pušaver, Mejač, Vokić, Dervišević, Ndiaye, Vršić, Hajrić in Volaš, priložnost za dokazovanje so dobili še Obradović, Zahović, Hotić in Vujčić.