Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 23.08.2015 19:49:12

7. krog PLTS: Olimpija z rušilno močjo (video)

Elitni slovenski nogometni klubi so konec tega tedna odigrali tekme sedmega prvenstvenega kroga.

Že v petek sta se v Zavrču pred 700 gledalci pomerila Zavrč in Domžale, tekmeca pa sta se razšla brez zadetkov. Haložani tako ostajajo brez domače zmage že devet tekem zapored.

V soboto je bila odigrana samo eno tekma, in sicer sta se v Velenju pomerila Rudar in Maribor. Goste je prvič sam vodil Saša Gajser, ki naj bi pomenil začasno rešitev na mariborski klopi po odhodu Anteja Šimundže. Vijoličasti so v Velenje prišli s precej oslabljeno zasedbo, iz rudarskega mesta pa so se domov vrnili s točko.

Podobno kot v petek v Zavrču se je tudi velenjski obračun, ki si ga je v živo ogledalo 1500 gledalcev, končal brez zadetkov.

Tri so bile na sporedu v nedeljo. Najprej je Gorica pred domačimi gledalci s 3:1 premagala Krško in niz zmag povišala na šest, ob isti uri pa sta se v Novem mestu pomerila še Krka in Koper. Slednji je slavil s 4:2, prav vseh šest zadetkov pa sta moštvi dosegli v drugem polčasu.

olimpijca celje sps 2

VROČA OLIMPIJA PORAZILA CELJANE
Za konec kroga so v Stožicah pri "vroči" Olimpiji gostovali Celjani, ki so v prejšnjem krogu vknjižili prvo zmago v sezoni. Toda to ni prestrašilo ljubljanskih nogometašev, ki so v izjemni formi. Po visoki zmagi nad večnimi tekmeci so Celjane premagali s kar 6:0, obdržali stik z vodilno Gorico in povečali prednost pred Mariborom.

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

ZAVRČ - DOMŽALE 0:0
(poročilo)

RUDAR - MARIBOR 0:0
(napoved, poročilo)

KRKA - KOPER 2:4 (0:0)
0:1 Štromajer (64), 1:1 Fuček (70), 1:2 Halilović (75), 2:2 Fuček (79, enajstmetrovka), 2:3 Štromajer (82), 2:4 Ivančič (91).

GORICA - KRŠKO 3:1 (2:0)
Nunić (17), 2:0 Nunić (28), 2:1 Urbanč (60, enajstmetrovka), 3:1 Džuzdanović (70.)

OLIMPIJA - CELJE 6:0 (2:0)
1:0 Kronaveter (9), 2:0 Kronaveter (37), 3:0 Kelhar (70), 4:0 Alves (76), 5:0 Šporar (78), 6:0 Djermanović (89)