Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
0 13.02.2016 17:28:12

Olimpija morala priznati premoč na predzadnji tekmi

alesfevzer.com
Brez Ezekiela Hentyja je Olimpija na prijateljski tekmi streljala s praznimi naboji.

Ima Marko Nikolić razlog za skrb? Olimpija je odigrala predzadnjo tekmo v pripravljalnem obdobju, v Čatežu se je pomerila z Žilino. Prvoligaš Slovaške je bil premočan za zmaje, klub, ki je Olimpijo pred leti izločil tudi iz kvalifikacij za ligo Europa, je slavil z 2:0. Gostje so prvi gol dosegli že v prvi minuti, mreža Nejca Vidmarja se je nato zatresla še na začetku drugega polčasa. Olimpija je bila najbližje zadetku 20 minut pred koncem, ko je Miha Zajc zatresel okvir gola Žiline.

Po pričakovanjih je Olimpija tekmo odigrala brez Ezekiela Hentyja, ki se mudi na zdravniških pregledih in je tik pred prestopom k moskovski Lokomotivi. Nikolić je sicer tekmo začel v naslednji postavi: Vidmar, Fink, Mitrović, Bajrić, Čale, Kronaveter, Matić, Kapun, Wobay, Eleke, Zajc.