Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

liz
0 08.11.2014 23:30:24

Stojanović in Čavušević neuspešna

lierse.com
V 15. krogu belgijskega prvenstva je Lierse, ki ga vodi Slaviša Stojanović, gostoval pri Kortrijku.

Domačini so dvoboj dobili z 1:0. Edini zadetek v precej enakovredni tekmi so sicer dosegli gostujoči nogometaši, a je Wils v 30. minuti zadel lastno mrežo. Le tri minute pozneje je imel Kortrijk izjemno priložnost za zvišanje rezultata, a Matton ni uspel izkoristiti enajstmetrovke.

Lierse je tako zabeležil že deveti poraz v sezoni, četrtega (med temi so bili trije z 0:1) v nizu, in z dvanajstimi osvojenimi točkami zaseda zadnje mesto na prvenstveni lestvici. Rešilno 14. mesto mu beži za vsega dve točki, a Waasland Beveren, ki ga drži, bo svojo tekmo 15. kroga odigral v nedeljo, ko bo gostoval pri četrtouvrščenem Lokerenu.

Petnajsti krog igrajo tudi elitni švicarski klubi. Tretjeuvrščeni St. Gallen je gotoval pri Grasshoppersu in visoko izgubil. Kobilice so slavile s 3:0 in gostom prizadejale četrti poraz v sezoni.

cavusevic fussbal.ch
fussball.ch

Džengis Čavušević, na katerega bo selektor Srečko Katanec računal v prijateljskem obračunu s Kolumbijo, je za St. Gallen igral do 67. minute.