Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

liz
liz
0 27.09.2015 22:50:58

Jojo premagal Sarmo (video)

Po odličnem začetku sezone, v katerem je nanizal pet zaporednih zmag, je Inter nocoj prvič pokleknil.

Na njegovem igrišču ga je kar z 1:4 "razbila" Fiorentina. Domača vrata je celo tekmo branil Samir Handanović, medtem ko je za vijoličaste vseh 90 minut odigral Josip Iličić.

In prav Iličić je bil prvi, ki je žogo spravil za hrbet slovenskega reprezentančnega vratarja. Zgodilo se je že v četrti minuti, ko je Iličić uspešno izvedel enajstmetrovko, ki jo je zakrivil prav Handanović (prejel je tudi rumeni karton).

Handanović se je sicer vrgel v pravo smer, a je bil Kranjčanov strel preveč močan in natančen, da bi ga lahko ukrotil. Preostale tri gole je za goste prispeval Nikola Kalinić. Pri zadnjem je Iličić s približno 22 metrov odlično streljal, Handanović je žogo le odbil, hrvaški napadalec pa jo je iz bližine samo potisnil v prazno mrežo.

Omeniti moramo še to, da so varovanci trenerja Roberta Mancinija v 31. minuti ostali brez izključenega Mirande (takrat je Fiorentina že vodila s 3:0).