0 22.07.2016 21:57:22

Bezjak pustoši po Jadranu

nk rijeka
Roman Bezjak, Slovenec v dresu Rijeke, je silovito krenil v novo sezono.

Pravzaprav je silovito milo rečeno, potem ko je v prvem krogu hrvaškega prvenstva zabil dva gola Splitu, je vajo ponovil tudi v drugem krogu. Tokrat so bili žrtev slovenskega napadalca nogometaši Istre. Vsega je bilo praktično konec že po sedmih minutah, četa slovenskega strokovnjaka Matjaža Keka je namreč silovito krenila v srečanje in po vsega nekaj minutah že vodila z 2:0.

Goste je načel Mario Gavranović, dokončal pa Bezjak, ki je v dobrih dvajsetih minutah dvakrat zatresel mrežo. Nadaljevanje je bilo bolj kot ne le še formalnost, na kocu pa so aktualni podprvaki slavili s 4:1. Bezjak je v lanskem prvenstvu zabil trinajst golov, glede na to, kako je krenil v novo sezono, pa se zdi, da bo letos še dvignil letvico. Če se namreč po jutru dan pozna...