Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 30.09.2016 21:14:50

Črnic napovedal nadaljevanje rušilnega pohoda (video)

Slovenski reprezentant uspešen v dresu Rijeke.

Nogometaši Rijeke so na hrvaškem prvoligaškem prizorišču nadaljevali rušilni pohod. Na uvodni tekmi 11. prvenstvenega kroga so v Pulju domači Istro premagali z 2:0, varovanci Matjaža Keka so oba gola dosegli v prvem polčasu. Domačo mrežo je že v sedmi minuti načel Matic Črnic in se veselil svojega drugega zadetka v dresu moštva z Rujevice, prvega v boju za točke, končni izid je sredi prvega dela postavil Alexander Gorgon. Slovenski reprezentant je bil na igrišču do 71. minute.

Rijeka tako še naprej ostaja neporažena, na enajstih preizkušnjah je devetkrat slavila in dvakrat igrala neodločeno. Kakopak je na vrhu lestvice, s tekmo več ima šest točk naskoka pred Osijekom, sedem pred Dinamom in devet pred Hajdukom.