Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 02.12.2015 08:56:55

Kako je Olimpija dvakrat premagala Maribor (video)

SPS/nkolimpija.si
Oglejte si zadetke z mladinskega in kadetskega derbija med Olimpijo in Mariborom.

Konec tedna sta bila na sporedu kar dva večna derbija. Toda ne v članski kategoriji. Pomerili sta se namreč kadetski in mladinski zasedbi večnih rivalov, precej več razlogov za zadovoljstvo pa so imeli v taboru Olimpije. Slednja je namreč dvakrat premagala Maribor – v kadetski ligi je bilo 2:1 za zeleno-bele, v mladinski 1:0 za Ljubljančane.

Pri mladincih je bil mož odločitve Semin Omerović, poletna okrepitev iz velenjskega Rudarja, ki je edini gol zabil v 83. minuti, med kadeti se je izkazal predvsem Dean Gajdek, ki je zabil oba gola za domače. Ti so od 54. minute dalje igrali brez izključenega vratarja Aneja Mrežarja, toda gostje so uspeli priti le do častnega gola, ki ga je iz enajstmetrovke zabil Tomi Horvat.