Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

B.K.
0 28.11.2014 08:16:42

Dva poraza, a ena točka

V četrtek so v ligi KHL drese nadeli tudi hokejisti Slovana in Medveščka.

Bratislavčani se na domačem ledu niso izkazali, Vitjaz iz Podolska je bil boljši z 2:0. Še enkrat je pri domačinih v oči zbodla kronična neučinkovitost. Na zadnjih osmih srečanjih so se Slovaki veselili le šestih zadetkov, kar pa je bilo dovolj le za eno samo zmago.

Tudi Slovenca na delu v slovaški prestolnici nista pustila večjega vtisa. Rok Tičar je igral slabih 16, Žiga Jeglič pa 15 minut. Rok je dobil šest od 14 sodniških metov, dvakrat je streljala na gol, Jeglič pa je proti temu sprožil en strel.

V četrtek se po koncu srečanja z Lokomotivo iz Jaroslavlja niso veselili niti hokejisti Medveščaka, ki pa so sicer v statistiko vseeno vpisali točko. Lokomotiva je namreč slavila s 4:3 po podaljšku, s tem, da so Zagrebčani pred tretjo tretjino vodili s 3:1. Marcel Rodman je tekmo spet spremljal s tribune Doma Sportova.

Vsi trije »slovenski« klubi bodo spet aktivni v soboto. CSKA Jana Muršaka se bo v moskovskem mestnem derbiju pomeril z Dinamom, Medveščak odhaja v Minsk, Slovan pa bo doma palice prekrižal z Atlantom iz Mitišija.