Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 16.08.2016 22:59:29

Agüero zapravil dve enajstmetrovki, a vseeno zabil tri gole (video)

Odigrana je bila polovica prvih tekem zadnjega kroga kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov.

V tem delu tekmovanja imamo Slovenci dva predstavnika, in sicer Petra Stojanovića, ki je z zagrebškim Dinamom na stadionu Maksimir gostil avstrijskega prvaka Red Bull Salzburg, in Benjamina Verbiča. Slednji se je v dresu FC Københavna na svojem igrišču pomeril s ciprskim prvakom Apoelom.

Slovenska reprezentanta sta bila na igrišču od prvega do zadnjega sodnikovega žvižga, na koncu pa sta zelenico zapustila različno razpoložena. Verbič je bil zadovoljen, saj je danski velikan z zadetkom Andrije Pavlovića ob koncu prvega polčasa slavil z 1:0. Nekoliko manj razlogov za zadovoljstvo je imel Stojanović, Zagrebčani so namreč igrali 1:1 in bodo imeli naslednji teden v Avstriji izjemno težko delo, če se bodo želeli uvrstiti v skupinski del najmočnejšega klubskega tekmovanja.

Na drugih igriščih je mogoče nekoliko presenetljiv remi Rostova na gostovanju pri Ajaxu (1:1). Zanimiv je tudi podatek, da je napadalec Manchester Cityja Sergio Agüero v Bukarešti proti Steaui zapravil kar dve enajstmetrovki – v osmi minuti je bil od njega uspešnejši vratar, v 21. je streljal čez gol. Argentinec je nato iz igre zadel trikrat in Cityju pomagal do visoke zmage s 5:0.