Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Hana Huljić in Petar Grašo 1 Njena.si

Petar Grašo bo že drugič postal očka

0 22.12.2014 17:23:09

To je pa moralo boleti (video)

Liverpoolov nogometaš Martin Škrtel je danes razkril, s kakšno poškodbo je včeraj dosegel zlata vreden zadetek.

Včeraj sta se na Anfieldu pomerila Liverpool in Arsenal, bolj zadovoljni pa so bili ob koncu domači nogometaši, ki so v 97. minuti iztržili vsaj remi. Junak obračuna je bil Slovak Martin Škrtel, ki je v izdihljajih obračuna z glavo izenačil na 2:2.

Njegov prispevek k remiju je imel še toliko večjo težo, saj ga je v začetku drugega polčasa nesrečno pohodil Olivier Giroud. Slovaka je moralo ob zelenici oskrbeti zdrvniško osebje, šele danes pa je razkril, da poškodba vendarle ni bila tako nedolžna. Ureznina je bila namreč kar globoka, potreboval pa je celo sedem šivov.

"Razočaran zaradi rezultata, ampak vesel poznega zadetka, ki nam je prinesel vsaj točko," je na instagramu poleg zgornje fotografije zapisal Slovak, ki je pred dnevi praznoval okroglih 30 let.